KONST / Litografier / Färglitografi 10039027
nr 1003 9027
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Lena Cronqvist (f. 1938), hand, med dedikation, signerad, 30x25 cm
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
söndag 20 december 2015
kl 20:25:00
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist